Рекламне агенство "КРІС-плюс" | Реклама в Закарпатській області

Білборди

Білборд - рекламний щит євростандарту (розмір 3х6 м.)
Big_z Big_z2

Сіті-лайти

Сіті-лайт – рекламний носій, розміром 1,2х1,8 м., з внутрішнім підсвічуванням. Встановлені сіті-лайти на зупинках суспільного транспорту, в центральній частині міст Ужгород і Мукачева.
City_z

Бек-лайти

Бек-лайт - рекламна конструкція розміром 3х6 метрів, що обов'язково має внутрішнє підсвічування. Для нанесення рекламного сюжету використовується виключно банерна тканина.

Призматрони

Призматрон (розміром 3х6 м., з вертикальними жалюзями, які міняють рекламне зображення) в м. Мукачево - це динамічна конструкція європейського зразка, яка дозволяє розмістити на одній площині три зображення, які в нічний час підсвічуються.

Розтяжки

Розтяжка через дорогу - це двостороннє полотно (банер), розміщене над проїжджою частиною за допомогою тросових конструкцій, що кріпляться на спеціальні стовпи або на стіни довколишніх будівель (можна використовувати в якості вказівника):

Брандмауери

Брандмауер – великоформатна настінна рекламна конструкція укріплена на будівлях м. Мукачево:
Brend Bbbb Brand1

Візитки

Візитки повноколірні – папір “крейда”, щільність паперу 250-300 г/м2 покриті лаком, 1, 2-сторонні.
Візитки індивідуальні – підбір дизайнерського паперу, шовкодрук, конгрев, тиснення фольгою різного кольору та ін. методи нанесення інформації.

Календарі

Календарі кишенькові – папір “крейда”, щільність паперу 250-300 г/м2 покриті лаком. Також пропонуємо для практичного використання календарі різного типу та формату за індивідуальним прорахунком: - календарі настінні, календарі настільні, календарі-закладки, календарі настільні перекидні, календарі-плакати, календарі-підставки для ручок та ін.)

Pol6

Буклети

Буклети, каталоги різних форматів (А3, А4, А5 та ін.), що являють собою компактний і недорогий варіант корпоративного проспекту, розрахований на масову аудиторію.

Pol1 Pol5

Флаєри

Флаєри (рекламна листівка) нестандартних форматів. Один з найдешевших ефективних рекламних носіїв. Ціль рекламної листівки – донести до споживача інформацію про продукт або послугу, сформувати інтерес і потребу в придбанні товару…
Pol4